Пребарувајте низ нашите производи

S-Lotus Velvet Chair

Шифра: 006199
Баркод: BLUVEL 78
Производител: Sig, EU

Столица С-Лотус Велвет.


4.975 ден. 5.528 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Зелена Сива Тиркизна Цимет Црна
Материјал Метал црн Штоф велвет
Димензија Д х Ш х В 52 х 45 х 91
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 51 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време