Пребарувајте низ нашите производи

H-Marco Table

Шифра: 006350
Производител: HalEU

Трпезариска маса Х-Марко. Плочата е со мермерен ефект.

8.267 ден. 9.185 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела
Материјал Медијапан MDF Метал црн Стакло
Димензија Д х Ш х В 120 х 70 х 65
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време