Пребарувајте низ нашите производи

Flow Table

Шифра: 006493
Баркод: 160X90X76 MAPLE
Производител: Artisan

Трпезариска маса Флоу.

115.182 ден. 127.980 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво
Димензија Д х Ш х В 240 х 90 х 76 220 х 90 х 76 200 х 80 х 76 180 х 90 х 76 160 х 90 х 76
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 60 - 90 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време