Пребарувајте низ нашите производи

Lalita Bed

Шифра: 006535
Баркод: 5904767894153
Производител: Fortrade, SLO

Кревет Лалита.

15.309 ден. 17.010 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Даб сонома
Материјал Oпл. иверка
Mонтажа Клиент
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време