Пребарувајте низ нашите производи

Oceanum Chair

Шифра: 007268
Баркод: KJOC620
Производител: ALF Italia

Столица Океанум.

21.509 ден. 27.227 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Капучино Кобалт Сива темна
Материјал Еко кожа Медијапан MDF Фурнир
Димензија 50.5 х 57 х 105
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време