Пребарувајте низ нашите производи

Oceanum Night Complete

Шифра: 007291
Производител: ALF Italia

Комплет спална соба Оцеанум. Можност за избор и на други комбинации во зависност од просторот.

314.851 ден. 398.546 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Oceanum Bed
86.311
86.311
Oceanum Nightstand 44.057
88.115
Oceanum Wardrobe
140.426
140.426
Oceanum Dresser
96.369
0
Вкупно со попуст: 314.851
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Кобалт Сива темна
Материјал Медијапан MDF Огледало Фурнир Штоф
Димензија Модуларна
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време