Пребарувајте низ нашите производи

Cartesio Table

Шифра: 007344
Баркод: CS4092-FR 200
Производител: Calligaris, ITL

Трпезариска маса Картезио.

164.720 ден. 208.506 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Керамика Метал бел Метал сив Метал црн Фурнир
Димензија Д х Ш х В 250 х 120 х 75.5 250 х 106 х 75 200 х 100 х 75.5 200 х 106 х 75.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време