Пребарувајте низ нашите производи

Moena White Table

Шифра: 007427
Баркод: 880104910001
Производител: Miotto Design

Трпезариска маса Моена.

111.624 ден. 124.027 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела
Материјал Керамика Метал црн Стакло
Функција Извлекување ↔
Димензија 160(240) x 90 x 76
Mонтажа Има
Достапност: 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време