Пребарувајте низ нашите производи

Arona Table

Шифра: 007436
Баркод: 880104910000
Производител: Miotto Design

Трпезариска маса Арона.

147.825 ден. 164.250 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Златна Кафена Шампањ
Материјал Керамика Метал шампањ Стакло
Димензија 220 х 100 х 76
Mонтажа Има
Достапност: 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време