Пребарувајте низ нашите производи

S-John Table

Шифра: 008706
Производител: Sig, EU

Трпезариска маса на извлекување С-Џон.

15.539 ден. 19.424 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела
Материјал Керамика Метал црн
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В 120(160) х 85 х 76
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време