Пребарувајте низ нашите производи

Amy Vase

Шифра: 000106
Баркод: 880201310052
Производител: Jugoeksport Stil

Декорација Ејми


3.595 ден. 4.229 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Бела Црна
Материјал Керамика
Димензија Д х Ш х В 37 х 11 х 45
Mонтажа Нема
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време