Пребарувајте низ нашите производи

H-Miya Chair

Шифра: 007637
Баркод: POPIELATY
Производител: Hal, EU

Столица Х-Мија.


8.100 ден. 9.000 ден.
Спецификација
Линија Classic Flexy
Боја Зелена темна Плава темна Сива
Материјал Дрво Штоф велвет
Димензија Д х Ш х В 54 х 60 х 100
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 53 см
Дозволена тежина 100 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време