Пребарувајте низ нашите производи

H-B-49 Work Desk

Шифра: 007648
Производител: HalEU

Работно биро Х-Б-49.

10.517 ден. 11.685 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црвена Црна
Материјал Ламинат Медијапан MDF Метал црн
Димензија Д х Ш х В 122 х 60 х 74
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време