Пребарувајте низ нашите производи

Domus Sofa

Шифра: 007892
Баркод: 200
Производител: Nicoletti, Italy

Софа Домус. Можност за избор и на други комбинации во зависност од просторот.

53.390 ден. 66.738 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Главонаслон ↕
Димензија Д х Ш х В 224 х 101 х 74(94) 208 х 101 х 74(94) 190 х 101 х 74(94)
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време