Пребарувајте низ нашите производи

Komodo Coffee Table

Шифра: 008231
Баркод: 40378.00.000
Производител: Nardi Italy

Клуб маса Комодо.

7.237 ден. 9.399 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Агава Антрацит Бела Таупе
Материјал Пропилен PP Стакло
Функција Водоотпорен
Димензија Д х Ш х В 70 х 70 х 32.5
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време