Пребарувајте низ нашите производи

Caro Shoe Rack

Шифра: 008417
Баркод: CARO 01
Производител: ML Meble

Елемент за обувки Каро.

4.712 ден. 6.120 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб сонома светла Црна
Материјал Еко кожа Oпл. иверка
Димензија Д х Ш х В 120 х 34 х 90 90 х 34 х 126 90 х 34 х 90 50 х 34 х 90 90 х 34 х 76 90 х 34 х 68 105 х 34 х 48 90 х 34 х 48 80 х 34 х 48 70 х 34 х 48 60 х 34 х 48
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време