Пребарувајте низ нашите производи

Planet Chest

Шифра: 004359
Баркод: PT22-1
Производител: Alples, Slovenia

Комода Планет.

7.959 ден. 12.244 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка
Димензија Д х Ш х В 87.3 х 59.9 х 63.4 87.3 х 37.5 х 63.4
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време