Пребарувајте низ нашите производи

Cecina Coffee Table

Шифра: 008462
Баркод: 880103511525
Производител: Miotto, SLO

Клуб маса Цецина.

23.586 ден. 26.207 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Црна мермер
Материјал Керамика Метал црн
Димензија Д х Ш х В 60 х 40 х 42
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време