Пребарувајте низ нашите производи

Benni Armchair Set

Шифра: 008502
Баркод: 256560060402
Производител: Miotto, SLO

Фотелја Бени со вклучена табуретка.

137.970 ден. 153.300 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Црна
Материјал Дрво Кожа говедска
Функција Релакс Ротирање 360° ⟳
Димензија Д х Ш х В 87 х 81.5 х 83 65 х 55 х 43
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 43 см 41.5 см
Дозволена тежина 140 кг
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време