Пребарувајте низ нашите производи

H-K523 Chair

Шифра: 008552
Баркод: BRĄZOWY
Производител: HalEU

Столица Х-К523.


10.517 ден. 11.685 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Кафена Кафена темна Сива Сива темна
Материјал Еко кожа Метал црн Штоф
Функција Ротирање ⟳
Димензија Д х Ш х В 61 х 61 х 85
Mонтажа Има
Висина на седење 48 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време