Пребарувајте низ нашите производи

H-Tico Tabure Set

Шифра: 008636
Производител: HalEU

Сет од две табуретки Х-Тико со простор за складирање.

6.242 ден. 6.935 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бука Крем
Материјал Дрво Штоф
Функција Складирање ↓
Димензија Д х Ш х В 45 х 35 х 45 40 х 30 х 40
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 45 см 40 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време