Пребарувајте низ нашите производи
Спецификација
Боја Бела
Линија Flexy
Материјал Без токсини Еко кожа Латекс Пропилен PP ХР Сунѓер Џепно јадро III
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Две страни Еко материјали Ортопедски 5 Зони
Димензија Д х Ш х В Висина: 40 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време