Пребарувајте низ нашите производи

Babylon Pillow Protector

Шифра: 009023
Баркод: 880105310020
Производител: Miotto Design

Навлака за перница Бабилон.

614 ден. 682 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Premium
Материјал Бамбус Вискоза Патент Полиестер
Функција Антипрашина Вентилација O2 Водоотпорен Еко материјали Навлака ⟳ Неотерм ® Перење
Димензија Д х Ш х В 50 х 70 40 х 60
Mонтажа Спремен за употреба
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време