Пребарувајте низ нашите производи

Gea Bar Chair

Шифра: 009127
Баркод: 3831098803108
Производител: Fortrade, SLO

Барски стол Геа.

5.103 ден. 5.670 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Сива
Материјал Еко кожа Метал хром
Функција Висина ↕ Ротирање 360° ⟳
Димензија Д х Ш х В 42 x 49 x 86(106)
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 64(84) см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време