Пребарувајте низ нашите производи

Badia Chair

Шифра: 000157
Баркод: 880101810315
Производител: Jugoeksport Stil

Столица Бадиа


4.377 ден. 8.754 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Виолетова Црвена
Материјал Метал никел Штоф
Функција Водоотпорен
Димензија 55 x 45 x 84
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време