Пребарувајте низ нашите производи

Mosycia Lamp

Шифра: 000243
Баркод: 880202610178
Производител: Jugoeksport Stil

Лампа Мосициа.

6.406 ден. 12.812 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Бела
Материјал Дрво Штоф
Димензија Д х Ш х В φ 48 х 160
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време