*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

Mont Blanc Bed

Шифра: 000478
Баркод: PJMB0145
Производител: ALF Italia

Кревети Монт Бланк.

39.293 ден. 52.390 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Шампањ
Материјал Медијапан Oпл. иверка
Димензија 225 х 206 х 130 212 х 206 х 130 212 х 166 х 130 208 х 192 х 130 208 х 172 х 130
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време