Пребарувајте низ нашите производи

Roma Coffee table

Шифра: 000492
Баркод: 135TAV.03NS
Производител: Camel

Клубски маси Рома

10.714 ден. 11.904 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај Орев
Материјал Медијапан MDF Метал хром
Димензија 118 х 58 х 43 45 х 45 х 53
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време