Пребарувајте низ нашите производи

Roma Table

Шифра: 000501
Баркод: 141TAV.01BI
Производител: Camel

Трпезариска маса Рома на пуштање со димензија φ120см(155-190) или на пуштање со димензија 160(205)х103см или 200(245)х130см.

66.904 ден. 74.338 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај Орев
Материјал Медијапан MDF Метал хром
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В φ 120(190) х 76 200(245) х 103 х 75 160(205) х 103 х 75
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време