Пребарувајте низ нашите производи

Prizma Wall Element

Шифра: 000325
Баркод: PZ-VP2 BB/BPL
Производител: Alples

Висечки елемент Призма.

9.482 ден. 12.003 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Орев Песок
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка Стакло
Димензија 120 х 41 х 25.6 60 х 41 х 25.6 60 х 33.5 х 124.1 60 х 33.5 х 80 45 х 33.5 х 124.1
Mонтажа Има
Достапност: 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време