Пребарувајте низ нашите производи

Evolution Buffet

Шифра: 002378
Баркод: EVDIVB301
Производител: Status, Italy

Комоди и витрини Еволутион. Можност за дополнително вградување на кожни рачки.

68.051 ден. 85.064 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Орев светол Слонова коска
Материјал Кожа говедска Медијапан MDF Стакло
Димензија Д х Ш х В 204 х 50 х 83
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време