Пребарувајте низ нашите производи

Calisto Mirror

Шифра: 000348
Баркод: 880202510775
Производител: Miotto Design

Огледало Калисто

40.970 ден. 51.212 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Димена
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 76 x 8 х 203
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време