Пребарувајте низ нашите производи

Art.252 Mirror

Шифра: 005221
Производител: Jugoeksport Stil

Огледало Арт.252.


5.953 ден. 9.158 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Венге Цреша
Материјал Дрво Огледало
Mонтажа Клиент
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време