Пребарувајте низ нашите производи

Maia Mirror

Шифра: 005666
Баркод: 136SPE.03PL
Производител: Camel

Огледало Маја.


9.821 ден. 10.912 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза сива Слонова коска
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија 120 х 2.2 х 90
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време