Пребарувајте низ нашите производи

Mont Blanc Mirror

Шифра: 003957
Баркод: KJMB140KT
Производител: ALF Italia

Огледало Монт Бланк.

9.424 ден. 11.780 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Шампањ
Материјал Медијапан Огледало
Димензија 100 х 2.1 х 107 126.6 х 2.1 х 100
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време