Пребарувајте низ нашите производи

Heritage Mirror

Шифра: 005100
Баркод: KJHE140
Производител: ALF Italia

Огледало Херитиџ.

11.755 ден. 14.694 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза сива Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Стакло
Димензија 132 х 2.2 х 96 95 х 2.2 х 104
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време