Пребарувајте низ нашите производи

Platinum Mirror

Шифра: 005434
Баркод: 148SPE.02AV
Производител: Camel

Огледало Платинум.


12.946 ден. 14.384 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза песок Бреза сива
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 120 х 2 х 90
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време