Пребарувајте низ нашите производи

Asti Mirror

Шифра: 005540
Баркод: KJAS140
Производител: ALF Italia

Огледало Асти.

10.317 ден. 12.896 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија 100 х 2.1 х 107
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време