Пребарувајте низ нашите производи

Colosseo Mirror

Шифра: 003726
Баркод: 880202511462
Производител: Miotto, SLO

Огледало Колоссео.

39.004 ден. 43.338 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Димена
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 170 х 3.7 х 80
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време