Пребарувајте низ нашите производи

Ponale Mirror

Шифра: 003725
Баркод: 880202511460
Производител: Miotto, SLO

Огледало Понале.

21.204 ден. 23.560 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Димена
Материјал Метал златен Огледало
Димензија Д х Ш х В 83.8 х 2 х 83.8
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време