Пребарувајте низ нашите производи

Cremona Mirror

Шифра: 001916
Баркод: 880202511433
Производител: Miotto Design

Огледало Кремона

34.038 ден. 37.820 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Димена
Материјал Огледало
Димензија Д х Ш х В 119.8 x 2.2 x 75
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време