Пребарувајте низ нашите производи

Sabina Mirror

Шифра: 005181
Баркод: OG-233N
Производител: Jugoeksport Stil

Огледало Сабина.

2.732 ден. 4.967 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Flexy
Боја Цреша
Материјал Огледало
Mонтажа Клиент
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време