Пребарувајте низ нашите производи

Pleasure Mirror

Шифра: 000330
Баркод: CS5075-G GTG
Производител: Calligaris

Огледало Плежр


51.037 ден. 64.604 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Димена Огледална
Материјал Огледало
Димензија Д х Ш х В 67 x 8 x 175
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време