Пребарувајте низ нашите производи

Mara Mirror

Шифра: 005075
Баркод: MABWHSP01
Производител: Status, Italy

Огледало Мара.

9.821 ден. 12.276 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Огледална
Материјал Огледало
Димензија Д х Ш х В 115 х 2 х 102
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време