Пребарувајте низ нашите производи

Iris Mirror

Шифра: 005008
Баркод: KJIS141
Производител: ALF Italia

Огледало Ирис.

7.886 ден. 9.858 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб сив
Материјал Медијапан MDF Стакло
Димензија 129.8 х 48 х 27.3
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време