Пребарувајте низ нашите производи

Frida Mirror

Шифра: 004264
Баркод: KJFD140
Производител: ALF Italia

Огледало Фрида.

8.779 ден. 10.974 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Каридија
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија 110 х 2.2 х 94.7
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време