Пребарувајте низ нашите производи

Sardi Mirror

Шифра: 001919
Баркод: 880100311414
Производител: Miotto Design

Огледало Сарди со две закачалки

23.380 ден. 25.978 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Орев
Материјал Дрво Огледало
Димензија Д х Ш х В φ 90 х 5.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време