Пребарувајте низ нашите производи

Sarah Mirror

Шифра: 005065
Баркод: SABGRSP01
Производител: Status Italy

Огледао Сарах.

7.366 ден. 8.184 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза сива
Материјал Огледало
Димензија Д х Ш х В 95 х 2 х 102
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време