Пребарувајте низ нашите производи

Medeja Wall Element

Шифра: 005879
Баркод: MPO
Производител: Alples

Елемент МПО.

4.520 ден. 5.722 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Огледална
Материјал Огледало
Димензија Д х Ш х В 43.6 х 2 х 166.8
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време