Пребарувајте низ нашите производи

Nabucco Mirror

Шифра: 007017
Баркод: 166SPE.01PL
Производител: Camel

Огледало Набуко.

20.702 ден. 23.002 ден.
Спецификација
Линија Classic Premium
Боја Бреза сива Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија Д х Ш х В 102 х 7.5 х 118
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време